בוריס דחוביץ – סקירות וכתבות

בוריס דחוביץ

בוריס דחוביץ' – כתבות נבחרות, סקירות ומאמרים

כיצד תחביבים משפרים את חייך האישיים, מאת בוריס דחוביץ

כשיש לך תחביב שאתה אוהב ואתה תבלה בזה. זה יעזור למנוע ממך להסתבך בצרות, מכיוון שתישאר עסוק. זה ישחרר את המוח שלך וגם אותך מלחץ. אם יש לך הרגלים רעים, עדיף שתשקיע את זמנך בתחביבים, שישחררו אותך מהרגלים לא בריאים.

מהם תחביבים?

תחביבים הם משהו שאתה נהנה לעשות, מסביר בוריס דחוביץ, זה יכול להיות לאסוף מטבעות, בובות, מכוניות חמות, בולים, סריגה, יותר פחות מה שאתה נהנה לעשות. כשאתה נהנה לעשות תחביבים, אתה לא מבלה את כל הזמן הנוסף שלך בלעשות אותם ואתה חושב לעשות כל דבר אחר. כמו להסתבך בצרות. אנשים מסוימים עשויים לעשות את העבודה שלהם זה התחביבים שלהם זה יכול להיות עבודה על מכוניות או ציוד כבד עד סמי הם נהנים מזה כל כך שהם תמיד עושים את זה לא משנה מה כאשר חלקנו רוצים הפסקה מהעבודה אז אנחנו עושים משהו אחר שאנחנו נהנים ממנו מַעֲשֶׂה. לכולנו יש תחביבים שונים ורעיונות שונים לגבי מה הם תחביבים. יש אנשים שהופכים דיג וציד לתחביבים שלהם.

האם תחביבים עולים הרבה כסף כדי להתחיל?

תחביבים יכולים להיות יקרים מאוד. אז תחביבים אחרים לא עולים כמעט כלום לעשות. כמו איסוף מטבעות יכול להיות מאוד יקר. אם אתה לא יכול להרשות לעצמך להשקיע כסף בתחביב אולי כדאי לך לנסות לבחור אחד שעולה הרבה כמו סריגה או משהו שקשור למלאכת יד, יש המון דברים שאתה יכול לעשות שלא יוצקים כלום. מכוניות חמות עולות רק בסביבות הדולר. אולי אתה יכול לבלות זמן בחנויות בהסתכלות על גלגלים לוהטים, לרכוש אחד ולחזור כל שבוע כדי לרכוש אחר. מכוניות Hot Wheel עם הזמן יהפכו לפריטי אספנים. למעשה, המכוניות הן כבר פריטי אספנות, כלומר חלקן.

איך אני מתחיל עם התחביב שלי?
אתה צריך להחליט ממה אתה נהנה, דברים שמעניינים אותך אולי לאסוף מטבעות, או בולים או אולי אתה רוצה ללמוד את ההיסטוריה עליהם כדי שזה יכול להיות תחביב טוב למישהו. אולי מישהו אוהב לעבוד עם חוט ולעשות דברים כך שזה יכול להיות סריגה או כפיפה בתחביב אחד. אולי מישהו אוהב לעבוד על מכוניות וזה תחביב שלהם. אין דרך אמיתית להתחיל חוץ מלעשות את זה ולהחליט מה אתה רוצה לעשות כתחביב.

אז זכור מתי אתה רוצה להוציא את המוח שלך מלחץ או לא רוצה להסתבך בצרות. שב ונסה להבין מה אתה מה לעשות בשביל תחביב. אולי תרצה לרשום אותם ולבחור את זה שאתה חושב שתרצה. אין שום דבר רע בלקיים יותר מתחביב אחד או מאוחר יותר להחליט שאתה לא רוצה לעשות את זה אחרי הכל ולמצוא אחר. רק זכור שתחביבים יכולים לעזור לך לשפר את חייך בכך שהם עוזרים לך להתרחק מצרות ולשמור על דעתך נקייה מדברים כדי שתוכל לחשוב בצורה ברורה יותר.

תחביבים אחרים כללו איסוף בובות. בובות החרסינה הישנות יותר הן פריט אספנים נפוץ שאולי כדאי לשקול. תוכלו למצוא מגוון רחב של בובות באינטרנט בחנויות Ebay וכן הלאה. בנוסף, תוכלו למצוא את הבובות הן חנויות אספנים שונות.
כדי ללמוד עוד על תחביבים, היכנס לאינטרנט וסקור את הפריטים השונים שנאספו, כדי שתוכל להחליט איזה תחביב הכי מתאים לך.